Koncert charytatywny i dla maturzystów

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się dwa koncerty.

Pierwszy na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się charytatywnie. Zebrane pieniądze zostały przekazane na brata naszego ucznia chorującego na raka.

Drugi koncert odbył się dla maturzystów którzy w tym roku opuszczają naszą szkołę. Na tym koncercie pożegnaliśmy również dwie wokalistki (Monikę Kucharczyk i Magdę Kostanowicz) które kończą naukę w naszej szkole.

DSC 0484
« 2 z 19 »

Koncertujemy dla Sylwii

Dzisiaj odbył się koncert charytatywny dla Sylwii poprzedzony projekcją reportażu o wypadku dziewczyny. Koncert był bardzo udany a Rafał porwał publikę piosenką Sławomira Miłość w Zakopanem

IMG 20180209 121358
« 1 z 24 »

Zapraszamy 09.02.2018 Do Kina Hel

Sylwia była wolontariuszką i pomagała innym, teraz ona sama potrzebuje pomocy.

Dziewczyna żyła codziennym życiem.

Sylwia dotychczas była spokojną, ale wesołą dziewczyną. Kochała swojego psa, dbała o niego, po pracy uwielbiała chodzić z nim na spacery. Lubiła też czytać i jak każda dziewczyna chodzić na zakupy, próbować nowe kosmetyki, ładnie się ubierać.

Wypadek Sylwii.

Sylwia  24.11.2016r uległa wypadkowi na drodze DK 11. W wyniku czego doznała urazu głowy i zapadła w śpiączkę. Czytaj dalej Zapraszamy 09.02.2018 Do Kina Hel

HOŁ HOŁ HOŁ

Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych, garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku – olbrzymiego rogu obfitości.

Życzy:
Zespół The Greeners

197596-OYOA55-740

Kalisz – byliśmy ze Szlachetną Paczką.

14 grudnia z koncertem Szlachetnej Paczki udaliśmy się do Kalisza, a dokładniej do ZST ( Szkoła prowadzona przez Diecezję Kaliską) . O godzinie 11:30 zaczęła się impreza. Publiczność jak zwykle nas nie zawiodła- porywali do tańca, śpiewali, bawili się razem z nami.  Mimo ponurej pogody za oknem atmosfera była wspaniała.

20171214_1149411

Występ przed własną publiką

Dnia 13 grudnia 2017 roku zagraliśmy charytatywnie przed własną publicznością. Koncert odbył się w godzinach porannych i poprawił humor uczestnikom do końca lekcji.

Chocz pomaga Roksanie

Dzisiaj daliśmy wspaniały koncert w Choczu. Publika była wspaniała i jak zwykle niezawodna. Wykonaliśmy znane i lubiane przeboje a wszystko to by pomóc Roksanie.

Cały Taczanów dla Roksany

Dzisiaj wystąpiliśmy w szkole podstawowej w miejscowości Taczanów. Koncert Zagraliśmy wspaniale. Ale najważniejszy jest cel czyli pomoc. Tym razem pomagaliśmy koleżance Roksanie.

Uzależnieniom mówimy nie!

Wielkopolskie Dni Stop Uzależnieniom, to finał całorocznych działań w ramach promocji zdrowia. Tym razem wydarzenie to zostało zorganizowane w Zespole Szkół Technicznych w Pleszewie. Mieliśmy okazję zagrać koncert podczas Kabaretonu.
Na scenie rozbrzmiały dobrze znane aranżacje, a także kilka nowych coverów, nad którymi pracowaliśmy na ostatnich próbach. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć aktywny udział w tak ważnym wydarzeniu!