Trasa koncertowa za nami.

Kochani prawie cały maj przegraliśmy, aż 11 koncertów . Byliśmy w szkołach:

 • ZSP nr 2 w Pleszewie
 • Broniszewicach
 • Choczu
 • Dobrzycy
 • Kowalewie
 • Czerminie
 • ZSP nr 1 w Pleszewie
 • ZSP nr 3 w Pleszewie
 • Kotlinie
 • Gołuchowie
 • ZST w Pleszewie

W tym czasie zebraliśmy przeszło 2000zł. Cudownie jest pomagać!!!! Dziękujemy ślicznie!!!!

Koncert charytatywny i dla maturzystów

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się dwa koncerty.

Pierwszy na trzeciej godzinie lekcyjnej odbył się charytatywnie. Zebrane pieniądze zostały przekazane na dziecko chore na białaczkę

Drugi koncert odbył się dla maturzystów którzy w tym roku opuszczają naszą szkołę. Na tym koncercie pożegnaliśmy również dwie wokalistki (Monikę Kucharczyk i Magdę Kostanowicz) które kończą naukę w naszej szkole.

« 1 z 19 »

Koncertujemy dla Sylwii

Dzisiaj odbył się koncert charytatywny dla Sylwii poprzedzony projekcją reportażu o wypadku dziewczyny. Koncert był bardzo udany a Rafał porwał publikę piosenką Sławomira Miłość w Zakopanem

« 2 z 24 »

Zapraszamy 09.02.2018 Do Kina Hel

Sylwia była wolontariuszką i pomagała innym, teraz ona sama potrzebuje pomocy.

Dziewczyna żyła codziennym życiem.

Sylwia dotychczas była spokojną, ale wesołą dziewczyną. Kochała swojego psa, dbała o niego, po pracy uwielbiała chodzić z nim na spacery. Lubiła też czytać i jak każda dziewczyna chodzić na zakupy, próbować nowe kosmetyki, ładnie się ubierać.

Wypadek Sylwii.

Sylwia  24.11.2016r uległa wypadkowi na drodze DK 11. W wyniku czego doznała urazu głowy i zapadła w śpiączkę. Czytaj dalej Zapraszamy 09.02.2018 Do Kina Hel

HOŁ HOŁ HOŁ

Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych, garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku – olbrzymiego rogu obfitości.

Życzy:
Zespół The Greeners

Kalisz – byliśmy ze Szlachetną Paczką.

14 grudnia z koncertem Szlachetnej Paczki udaliśmy się do Kalisza, a dokładniej do ZST ( Szkoła prowadzona przez Diecezję Kaliską) . O godzinie 11:30 zaczęła się impreza. Publiczność jak zwykle nas nie zawiodła- porywali do tańca, śpiewali, bawili się razem z nami.  Mimo ponurej pogody za oknem atmosfera była wspaniała.

Występ przed własną publiką

Dnia 13 grudnia 2017 roku zagraliśmy charytatywnie przed własną publicznością. Koncert odbył się w godzinach porannych i poprawił humor uczestnikom do końca lekcji.

Chocz pomaga Roksanie

Dzisiaj daliśmy wspaniały koncert w Choczu. Publika była wspaniała i jak zwykle niezawodna. Wykonaliśmy znane i lubiane przeboje a wszystko to by pomóc Roksanie.

Cały Taczanów dla Roksany

Dzisiaj wystąpiliśmy w szkole podstawowej w miejscowości Taczanów. Koncert Zagraliśmy wspaniale. Ale najważniejszy jest cel czyli pomoc. Tym razem pomagaliśmy koleżance Roksanie.