Zapraszamy 09.02.2018 Do Kina Hel

Sylwia była wolontariuszką i pomagała innym, teraz ona sama potrzebuje pomocy.

Dziewczyna żyła codziennym życiem.

Sylwia dotychczas była spokojną, ale wesołą dziewczyną. Kochała swojego psa, dbała o niego, po pracy uwielbiała chodzić z nim na spacery. Lubiła też czytać i jak każda dziewczyna chodzić na zakupy, próbować nowe kosmetyki, ładnie się ubierać.

Wypadek Sylwii.

Sylwia  24.11.2016r uległa wypadkowi na drodze DK 11. W wyniku czego doznała urazu głowy i zapadła w śpiączkę.

Leczenie Sylwii.

Sylwia trafiła na oddział intensywnej terapii w Kaliszu, później została przeniesiona do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam przez kolejne miesiące była prowadzona rehabilitacja . Codziennie była przy niej rodzina, odwiedzali ją przyjaciele, W listopadzie tego roku Sylwia została przewieziona do Centrum Opieki i Rehabilitacji w Częstochowie. Teraz pod okiem specjalistów czeka ją intensywna praca i kolejne miesiące walki o wybudzenie i sprawność.

Pomoc dla sylwii

Pomoc ze strony Fundacji.

Fundacja „NADZIEJA” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych- OPP KRS 0000198280 wspiera Sylwię i jej rodzinę w tych ciężkich chwilach. Ty również możesz pomóc! Wpłacając dowolną kwotę na subkonto 29 8430 0009 2002 0005 1347 0220 ( Bank spółdzielczy w Raszkowie Oddz. Ostrów Wlkp.

Pomoc z naszej strony.

My zagramy koncert charytatywny w kinie Hel. Koncert odbędzie się 9.08.2018. Liczymy że przybędziecie na koncert by pomóc tej dziewczynie.

Pomóżmy Sylwii w powrocie do domu, przyjaciół. A my: w jej imieniu- dziękujemy i mamy nadzieję, że już niebawem sama będzie mogła Wam podziękować.